Gezinti Bağlantılarını Atla
::Haftanın Gündemi
Sayın kimokur.com okurları; mevcut yazarlarımız bir süredir yazı gönderemiyorlar. Alıntı yazı/makale bulmakta/seçmekte zorlandığımız için önemli gördüğünüz, "okunmalı" dediğiniz yazı ve makaleleri bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Vereceğiniz destekten ötürü şimdiden teşekkür ederiz. EDİTÖR

::Ziyaretci Defteri
İnaadına Kur’anda birlik
25.12.2016 18:03:05

Bir portreye rahmetli Mutahhari’yi koymanız ümmetin mezhep taassubu üzerine bir birini kırdığı bir zamanda ne de güzel olmuş.Allah razı olsun.

Tüm ziyaretci notları için tıklayınız >
::Üye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre::Arama
Aramak istediğiniz ifadeyi metin kutusuna giriniz ve bir kategori seçtikten sonra ARA butonuna tıklayınız.
YAZI GÖNDERME

Yazınızın Yayınlanma Şartları
Yazınız herhangi bir kişiye veya kuruma hakaret içermemeli, herhangi kurum veya kişiyi rencide edici içerik barındırmamalıdır.
Sitemizde genel olarak kabul görmüş Müslüman ahlak, örf ve adetleriyle internetin genel kabul görmüş teamüllerine aykırı içerik gönderilemez, bu tür içerik barındıran sitelere bağlantı verilemez, bağlantı verilmese dahi bu tür içerik bulnduran sitelere atıf ya da yönlendirme yapılamaz.
Yazıda alıntılar yapılmışsa alıntı yapılan kaynak kesinlikle belirtilmelidir.
Gönderilen içeriklerde düzgün, açık ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen gösterilmelidir.
Yazı gönderebilmeniz için sitemize üye olunmalıdır. Üye değilseniz üye olmak için tıklayınız.
Göndermiş olduğunuz yazı editörümüz tarafından değerlendirilecek ve daha sonra Sizden Gelenler bölümünde yayınlanacaktır.
Metin kutusuna girdiğiniz metnin karakter sayısı 55000 'i (12 punto ile tek satır aralıklı yaklaşık 10 sayfa) geçmemelidir. Daha uzun bir yazı için iki defa bu sayfayı kullanarak gönderebilirsiniz..

Yazınızı Metin Kutusuna Giriniz.

::Bir Portre
[HyperLink1]
ŞEHİT MURTAZA MUTAHHARİ
devamı >
::Bir Ayet
"Kur’an’dan mü’minler için şifa ve rahmet olan şeyleri indiriyoruz. Oysa o, zalimlere kayıplardan başkasını arttırmaz" İSRA/82

::Hikmetli Bir Söz
Birbirinize karşı mütevazi olmanızı, Allah bana vahiyle emretti. Öyle ki, hiç kimse, kimseye karşı övünmesin ve hiç kimse, hiç kimseye zulmetmesin. Hadis (Müslim)

::Ne Okuyalım
Edward W. Said tarafından yazılan Şarkiyatçılık/Oryantalizm isimli eser, “Batı“nın “Doğu“ya bakış tarzını büyük bir zihinsel güçle sorgulamıştır. Tavsiye edilir.Ziyaret Edilme Sayısı : 002541839

iletişim : editor@kimokur.com